Wczytywanie

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy zabawkipilch.pl prowadzony pod adresem domeny www.edumatrix.pl (dalej zwaną Witryną).

Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Z.P.H. Pilch,

Fabryczna 36,

43-450 Ustroń,

NIP: 548 100 32 03

 

Państwa dane osobowe przetwarzamy zgodnie z prawem na podstawie art. 6 Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO.

W sklepie internetowym Państwa dane osobowe – stosownie do treści art.6 ust.1 lit. a) i b) RODO przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych lub przepisów prawa w celu realizacji umowy sprzedaży. Na podstawie udzielonej przez Państwa zgody przetwarzamy dane przekazywane nam przez Państwa w formularzach dotyczących: usługi „Newslettera”, procesu zakładania konta użytkownika przed dokonaniem zakupów, wysłania informacji lub zapytania przez formularz kontaktowy. Jeżeli wyraziliście lub wyrazicie Państwo zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych również na Państwa adres e-mail, to podstawą prawną jest także art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.